Кошик
77 відгуків
Интернет-магазин "Серебряное кольцо"
+380 (66) 301-07-27
+380 (66) 301-07-27

Гранат-камінь народжених у січні

Гранат-камінь народжених у січні

У жінок, народжених протягом цього місяця, в індуїстській культурі вірять, що гранат пов'язаний з першою чакрою, або кореневої чакрою, біля основи хребта, а це означає здорову сексуальну активність і почуття безпеки і стабільності.

Колись вогненно-червоний піроп гранат або більше пурпурно глибокий величний червоний альмандин гранат наповнений безліччю легенд і має давнє історичне і легендарне минуле. Крім того, цей камінь доступний практично в будь-якому кольорі - від темно-оранжевого до енергетично зеленого - в додаток до червоної варіації. Якщо ви хочете більше знати про даному камені, то ось деякі історичні ласі шматочки для вас.

У стародавньому Єгипті, червоні гранатові намиста носили фараони і були поховані з їх муміфікованими тілами, як цінні речі для загробного життя. У Римі, гранати були широко поширені в торгував дорогоцінним камінням, і різьблені гранатовий Персні були використані для штампування воску, який запечатывал контракти на важливих документів. В середні століття, приблизно від 475 до 1450 р. н. е., червоні гранати були в ласці своїй знаті та духовенства. І гранати вже давно вважали, як камінь мандрівника – у Ноя, як кажуть, був гранатовий ліхтар, який допомагав орієнтуватися в нічний час.

Говорячи про гранатах як про історичному камені, то великі родовища червоного граната були виявлені в Чехії в Центральній Європі близько 16-го століття, тому гранат став основним напрямком ювелірних виробів в 18 і 19 століттях. Чеський гранат з Чехії продовжує видобувати сьогодні і має велику цінність.

У Грузії гранат був одним з найбажаніших дорогоцінних каменів - їх можна було б сміливо назвати повсякденними коштовностями, так як вони були доступними і доповнювали будь-який наряд і підходили для майже кожного колір обличчя. Ці гранати були плоскими форми і посилювало їх світіння тонування металевої фольги в закритій задній частині. Найбільш поширеними стали листяні стилі і природні мотиви в намисті, а також браслети, знімні підвіски, прикраси для волосся. Між іншим, дані прикраси носилися і вдень і вночі і демонструвався майже весь ювелірний гардероб. Мотиви, такі як мальтійських хрестів, братки, серця відьом і портретних та меморіальних медальйонів з плоскої круглої формою в яких інкрустовані гранати були найбільш популярними у ті дні. Перший набір в сріблі з'явився на початку 1700-х років, а потім прикраси виконувалися в золоті.

Несмотря на то, гранаты впали в немилость в 1820 году, они стали свидетелями возрождения в 1880 году во время викторианской эпохи. Многие изделия в гранатовой эпохи были выполнены в форме розы, которые были установлены в низко каратном золоте. Была также тенденция к традиционной ручной богемной дизайне, который был разработан в позолоченном металле и показал большую красоту в расположении кластерного типа, такие как Солнце и Луна, подковы и цветочные мотивы. Они, как правило, выполнялись так что бы показать больше камень, чем металл. Блискуча блискотіння чеського граната з-за їх прозорості та високої заломлення світла взагалі були хітом.

Отже, якщо ви дівчина січня і хочете більше відданості і дружби круглий рік, то чому б не спробувати грузинське або вікторіанська старовинних ювелірний виріб, намиста, сережки, браслети, кільця, щоб висвітлити вогню і додати у ваше життя.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner